SKOLPLANSCHER, 3st, Nordiska Musikförlaget.

Ur serien instrument i orkestern - "Slaginstrument", "Bleckblåsinstrument", "Stråkinstrument". Monterade på kartong, hängkrokar. 62 x 86 cm.

Slitage. Fläckar. Skador. Tejplagning. Senare påskrift.

Utropspris
1 500 SEK