Ur serien instrument i orkestern - "Slaginstrument", "Bleckblåsinstrument", "Stråkinstrument". Monterade på kartong, hängkrokar. 62 x 86 cm.
Slitage. Fläckar. Skador. Tejplagning. Senare påskrift.