BIBEL, "Biblia Sacra", Amsterdam, 1669 med The Whole Book of Psalmes, Thomas Sterhold, John Hopkins mfl, London, 1638.

Hfrb. Med klotrygg och guldpräglad dekor.

Slitage. Rygg med skador. Ej genomgången.

Utropspris
1 500 SEK