Smycken
440811

ARMLÄNK SAMT HÄNGE, silver samt troligtvis cordieriter, Vicson, Victor Jansson, Lindesberg, 1970-tal. Total vikt 27 g.

Stelt öppningasbar armlänk, innermått 6 x 6,5 cm. Hänge, höjd 5 cm. Kedja, längd 50 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK