MEDALJER, miniatyrer, 8st, bland annat "För nit och redlighet...","Vasaorden".

På släpspänne. Bland annat kungliga förtjänstmedaljer, Norska St Olavsorden, Vasaorden, Honneur et Patrie, Sveriges hemvärn. Bandets längd 9 cm.

Slitage.

Proveniens

Erik Lyth, Överste av 1:a graden.

Utropspris
2 500 SEK