FISKERULLE, "Penn Reels", USA, 1900-talets andra hälft.

Med svart yta. I originalkartong med handbok och delar. Kartongens längd ca 19 cm.

Slitage. Kartong med smärre hanterings - och bruksslitage. Instruktionsbok med fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK