ARMBANDSUR, herr. Longines automatic 1960. 18 micron förgyllning. Nr 6058, T 896373.

Diameter 33 mm. Nytt läderarmband.

Bruksslitage. Klockan går. Funktionen ej kontrollerad.

Utropspris
400 EUR