KAFFESERVIS, 18 delar samt TEKOPPAR, 3 st, "Kosmos" design Gunvor Olin-Grönqvist, Arabia 1970-tal.

14 st kaffekoppar
3 st tekoppar
kaffekanna
mjölkkanna
gräddsnäcka
sockerskål
Bär olika stämplar. Höjd 18,5- 6,5 cm. Diameter 10-16 cm.

Smärre bruksslitage. Två koppar med nagg.

Utropspris
200 EUR