Madeleine Pyk – en samling F769

Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Anton Genberg
(Sverige, 1862-1939)

ANTON GENBERG, olja på duk, signerad och daterad 1926

Hus i vinterlandskap vid sjö. 50 x 61.

Hål i duk i överkant. Fläckar.

Konstnär

Utropspris
8 000 SEK