KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Mahogny. 2 lådor i sarg. Total längd 149. Bredd 79. Höjd 78 cm.

Repor och märken. Saknar hjultrissor. Instabilt. Fläckar. Listverk saknas.

Utropspris
2 000 SEK