6 lådor i fronten. De två översta lådorna går att fälla ut. Skuren dekor. Fanér i bland annat alrot. Avslutas med kulfötter. Lös funktion längs ena sidan. Längd 64, djup 50, höjd 148. Nyckel finns.
Slitage. Märken och repor. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.