ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Jaeger-LeCoultre, 1900-talets andra hälft. Totalvikt 72,9g.

Manuell, ljus urtavla, guldindex, plexiglas, diameter 35mm. Band, korridorlänk, längd 19cm, extra länkbitar medföljer.

Krona med slitage. Bakboett med smärre nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
15 000 SEK