KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Bronserad. Dekor av rocaille. Skiva i kolmårdsmarmor. Bredd 65, djup 23, höjd 63cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK