KAMERA, "Piccolette", Contessa Nettel, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Svart med metallfärgade detaljer. Läderväska med rem. Längd 12 cm.

Slitage och repmärken. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
1 500 SEK