KASSAAPPARAT, National, 1900-talets första kvartal.

Modell 562X-E. Serienummer 1505395.
Trä samt metall. Höjd 68 cm.

Bruksslitage, saknar delar, skadat glas. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK