444733

VAGGA, allmoge, sannolikt Finland, 1800-tal.

Längd ca 98, bredd ca 48, höjd ca 58 cm.

Slitage, repor och stötskador. Sprickor och glipor. Smärre renovering och komplettering.

Utropspris
2 000 SEK