SALONGSMÖBEL, 6 delar, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft.

Bonad. Soffa, 2 karmstolar, 2 taburetter samt bord. Bord med förgyllda tassfötter. Soffans längd ca 225 cm.

Repor och märken. Något hörnavslag.

Utropspris
5 000 SEK