ARMBAND med MYNT, silver, vikt ca 144g.

"Deutsches reich drei mark 1913", "Elizabeth II DG.REG FD 1977", "50 kronor. Kungliga bröllopet Jubileumsmynt 19 juni 1976", "Elizabeth and Philip 20th november 1947-1972" "Deutsches reich drei mark 1912 - Wilhelm II Wuerttemburg". Diameter 3,5-4cm, armbandets längd 24cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK