KÄRLSKÅP, ek, Mellaneuropa, 1900-talets början.

Höjd 200 cm, bredd 190 cm, djup 50 cm.
Mittdel med glasdörrar, bredd 82 cm. Sidoskåp bredd 44 cm.
Justerbara hyllor. Skåpet möjligt att ta i bitar. Nyckel finns.

Övre listan skadad.
Sedvanligt slitage.

Utropspris
400 EUR