BOKHYLLA, inköpt på ROOM, 1990-tal.

Betsat träfanér. Kvadratiska hyllfack. På hjul. Längd 162, djup 36, höjd 173 cm.

Bruksslitage. Smärre fanérskador.

Utropspris
3 000 SEK