LEKSAKSBILAR, Matchbox, Budgie, Tekno Denmark. 1900-tal.

B la modellerna "London Taxi cab", "Routemaster bus" och "models of yesteryear."Totalt 11 stycken. 8 stycken i tillhörande kartong.

1 kartong med bruten plast. Smärre hanteringsslitage.

Utropspris
1 500 SEK