SERVISDELAR, 22 stycken, porslin. "Princess", Royal Copenhagen, 1900-tal.

Bestående av vattenkaraff, höjd 20,5 cm, samt 21 tallrikar, diameter 25 cm.

Tallrikar med nagg, främst undersides eller fotringsnagg.

Utropspris
3 000 SEK