SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Mittparti med dörrpar samt två lådor. På sidorna dörrar med hyllinredning. Bredd 160, djup 45, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, stötmärken, repor.

Utropspris
2 500 SEK