KUNGLIGT TELEGRAM, till Prins Bertil från Mrs Lilian Craig, dat Stockholm 15 feb 1946.

Avsänt från Mrs Lilian Craig från London. "No news about my visa darling please make enquiries am so wirried i adore you lilian". Bladstorlek 22 x 22,5 cm.

Slitage, veck, riss och skador samt fläckar.

Utropspris
3 000 SEK