ASKFAT, 2 st, silver, Holland resp finska importstämplar, CIGARETTASK, silver, Holland 1949-1952. Vikt ca 297 g.

Drivna figurala motiv.
Askfatens längd 10,5-13 cm.
Askens storlek 9,5x8,5. Höjd 4 cm.

Slitage, anlöpningar, smärre intryckningar.

Utropspris
250 EUR