GARDINSTÅNG, sent 1800-tal.

GARDINSTÅNG, sent 1800-tal.

Mässing. 2 konsoler av skuret trä. Målade och bronserade. Med upphängningsringar av mässing samt knoppar. Total längd ca 220 cm.

Bucklor. Repor. Färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

516. Atelier Borgila, collier, sterlingsilver, Stockholm 1956, design Bengt Wettersjö.
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
3 500

ditt bud
Aktuellt bud:
3 500 SEK