VAS, glas, fiskgraal, Edward Hald, Orrefors, signerad,omkring 1900-talets mitt.

Underfång med dekor av fiskar och sjögräs. Signerad "Orrefors, Sweden, Graal nr 506??, Edward Hald". Höjd 12,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK