MODELLBÅT, "Kåg", Lars Härngren, Särö, monogramsignerad och daterad 1985.

Trä samt segel i textil. Längd 117 cm.

Sedvanligt ytslitage. Segel med fläckar.

Utropspris
5 000 SEK