TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Vit och rödmålat trä. Spjälad modell, stolar ett par, bord samt soffa, samtliga ihopfällbara. bordets längd 107 cm, bredd 60 cm, höjd 70 cm, soffans längd 143 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, lösa delar, delar saknas, bordet med skador.

Utropspris
2 500 SEK