SPEGELLAMPETTER, ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

För två ljus. Asymmetrisk form. Höjd: 39 cm.

Slitage, repor, enstaka bristningar, anlupet glas.

Utropspris
2 500 SEK