450525

HÄNGE, 18k guld med briljantslipad diamant, Ceson, Göteborg, 1900-talets andra hälft. Vikt 2 g.

I form av hjärta. Höjd 2 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK