Madeleine Pyk – en samling F769

Britt-Ingrid "BIP" Persson

(Sverige, Född 1938)
Britt-Ingrid "BIP" Persson
(Sverige, Född 1938)

SKULPTUR, keramik och trä, signerad och daterad 1978. Magnus och Britt-Ingrid "BIP Persson".

Svalor. Längd 43 cm.

Skadad, lös del medföljer. Smindre slitage.

Utropspris
1 500 SEK