Jacob Jacobsz de Wet

(Holland, 1640-1697)
Jacob Jacobsz de Wet
(Holland, 1640-1697)

JACOB JACOBSZ DE WET, hans krets. Olja på pannå, ej signerad

Bibliskt motiv. Pannå 49 x 65 cm.

Pannåspricka, repor, smärre färgbortfall.

Utropspris
8 000 SEK