BORD, Hans-Agne Jacobsson, Åhus, 1900-talets tredje kvartal.

Svartlackerad ben i stål, mönstrad skiva med kant i teak. Längd 36, bredd 30, höjd 41 cm.

Bruksslitage, skador, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK