GARDINUPPSÄTTNING, 7 delar, England, 1900-talets andra hälft.

Cremefärgad ton, mönstrad textil, fodrade, 2 gardinvåder, vardera bredd 94 längd 280 cm, kappa med blåvita fransar, höjd 50-82 cm, bredd ca240cm, 2 våder blårandig innergardin, bredd 130 längd 280cm, gardinomtag, ett par blåvita.

Mindre slitage.

Utropspris
1 500 SEK