TVÄTTKOMOD, 1900-talets början

Med kanna och tvättskål. Skåpets mått: Längd ca 45, djup ca 38, höjd ca 79 cm.

Slitage, repor och nagg. Kanna och tvättskål med smärre nagg samt krackelyr.

Utropspris
2 000 SEK