MANLIGA SKÅDESPELARE, 10 st, bla Douglas Fairbanks, Cary Grant och Roger Moore, egenhändiga.

Fred Astaire, David Niven, Gene Kelly, James Stewart, Robert Redford, Dean Martin, Gregory Peck. Mest på korrespondenskort 9 x 6- 13,5 x 9 cm.

Något gulnat, någon smärre fläck.

Proveniens

Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.

Utropspris
2 000 SEK