Allmoge
452014

BOCKBORD, 1800-tal.

BOCKBORD, 1800-tal.

Rak form med sammankopplat underrede, krysslagda gavlar. Längd 201, bredd 85, höjd ca 71 cm.

Bruksslitage. Kompletterat. Skiva och underrede ej ursprungligen sammanhörande.

Utropspris
3 000 SEK