SERVISDELAR, 49 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl.

7 st mattallrikar (B & G), 4 st sopptallrikar (B & G), skål (B & G), terrin, kaffekanna, 2 st lövformade fat, 4 st äggkoppar, vas, 2 st sockerskålar med lock, serveringsfat, saltkar, 3 st askfat, ljusstake, liten skål, cremekopp, sopptallrik, kaffekopp, 5+1 st assietter, 3 st små assietter, 7 st fat. Äggkopp och gräddsnäcka ej samma serie.

Slitage, enstaka nagg, sprickor, I och II sortering.

Utropspris
300 EUR