PARTI LEKSAKER. Tåg, lok mm. Bl a Fleischmann, Märklin.

Ca 100 delar. Mestadels Roco, Kitmaster, NMJ, Bachmann. Även Fleischmann Rc2 1091, vagn Märklin SJ 5158 B1KT, lok Rc3 1058. Bilar, tågvagnar, lok. Vissa kartonger medföljer.

Slitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
5 000 SEK