HURTS, Alvar Aalto, Artek, 1900-talets sista kvartal.

Lackad björk. Tre lådor. Djup 55,5 cm, bredd 38 cm, höjd 65 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar. Nyckel saknas.

Utropspris
200 EUR