Louis Poulsen

(Danmark)
Louis Poulsen
(Danmark)

VÄGGLAMPA, vitmålad metall, design Louis Poulsen, 1900-talets slut.

Bredd 48 cm, djup 23,5 cm, höjd max. 6,8 cm.
Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR