BÖCKER, 2 st, "Gamla Stockholm" resp "Nya Stockholm, Claes Lundin & August Strindberg, Stockholm 1882 resp 1890.

Rikt präglad och förgylld skinnrygg, klotpärmar med rik dekor.

Slitage, namnteckningar i bläck, exlibris.

Utropspris
1 500 SEK