ODD FELLOWS I SVERIGE, 1945.

ODD FELLOWS I SVERIGE, 1945.

Jubileumsverk 1895-1945, numrerad upplaga, detta ex nr 4386. Halvfranskt skinnband.
Ordensembléem medföljer, diam 6.

Pärm med smärre slitage. Ej genomgången. Emblem med slitage.

Utropspris
500 SEK