LJUSSTAKAR, 3 par, silver, bla Mema, 1930-90-tal.

Nedåt avsmalnande skaft varav ett oktagonalt och ett godronnerat. Samtliga med fylld fot. Höjd 12-16cm

Slitage, en något sned.

Utropspris
3 000 SEK