MODELLFLYGPLAN, "Mitsubishi A6M Zero", med startare mm, 1900-talets andra hälft.

Bemålat trä och plast. Diverse tillbehör medföljer. Längd 100, vingspann 130 cm

Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången. Slitage, skav, renoverad.

Utropspris
3 000 SEK