BOKSKÅP, 1930-tal.

BOKSKÅP, 1930-tal.

Flambjörk. Två skåp med hyllinredning, i mitten glasdörrar med bakomliggande hyllor, nedtill låda. Bredd 160 cm, djup 33 cm, höjd 110 cm.

Slitage, lackskador, hyllhållare saknas.

Utropspris
300 EUR