BYRÅ, 1700-talets slut.

BYRÅ, 1700-talets slut.

Ekfanerad. Svängda former, uppsats med tre lådor. Utdragbar skiva med dragknoppar i mässing, tre lådor.
Bredd 97 cm, djup 60 cm, tot. höjd 100 cm.

Renoverad och kompletterad, senare delar. Nedersta låset saknas. Spricka. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
800 EUR