SITTGRUPP, 4 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Fåtöljer 1 par, soffa och bord. Fast stoppad rygg och sits. Stomme av mahogny. Soffans längd 138 cm. Bordet med rotinläggning. Bordets längd 90. Bredd 60. Höjd 64 cm.

Repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK