Smycken
456018

ÖRHÄNGEN, 18K guld, topaser. Vikt 3,6 g.

Örhängen, 18k guld, topaser. vikt 3,6 g.

Stämplade THK. Örhängens längd 25 mm. Topaserna 8 x 6 mm. Etui.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR
Rekommendationer