BÄNK, Jürgen Weber, signerad och daterad 1988.

Stomme av mässing. Skinnklädd sits. Svängd form. Längd 221. Höjd 49 cm.

Repor och märken. Klädsel med slitage.

Utropspris
10 000 SEK